Miłość, tajemnica i… śmierć

Przystojniacy, którzy na dodatek prezentują ogromną siłę i chęć posiadania nie należą do bezpiecznych ludzi. Jednak tak mocne osobowości pociągają panie. Może nie do końca każda chciałaby mieć do czynienia z takimi osobami w realnym życiu, jednak dlaczego nie można zaznajomić się z nimi w książkach? Można, jak najbardziej. Jeżeli jakąś pani potrzebuje nieco drapieżnego smaczku w swoim życiu, to koniecznie powinna poznać Samantę Louis i jej książkę pt. “Syn mafii“.

“The Costello family”

Tą książką autorka otwiera nowy cykl powieści w głównej mierze dedykowany dla kobiet, który opowiada o tym co dzieje się w wewnętrznych kręgach mafii i osób z nią związanych. Salvatore Costello doskonale wiedział, że kiedyś będzie musiał stanąć na czele mafii. Tak był wychowywany i właśnie nadszedł ten moment, że musi “odziedziczyć” schedę po zmarłym ojcu. Teraz on będzie Don Salvatore, który poprowadzi jedną z najgroźniejszych mafii z Nowego Jorku. Audrey to młoda kobieta, która ma jednak mocny charakter i nie daje sobą pomiatać. Pracuje w nocnym klubie już od dłuższego czasu, jednak nie daje z siebie robić zabawki, jak inne kobiety. Może to przez to, że sypia z szefem – Lorenzo, dzięki czemu zapewniła sobie nietykalność i namiastkę spokoju. Pewnego dnia Lorenzo oznajmia jej jednak, że w klubie będzie obsługiwać wyjątkowego gościa i ma być dla niego miła. Audrey się godzi. Zjawiając się na miejscu z przerażeniem odkrywa, że to Salvatore. To przeszłość o której ona starała się bardzo mocno zapomnieć.

Jego kobieta

Sal widząc kobietę wie, że musi ją mieć. Postanowił, że Audrey będzie jego i ma zamiar tego dotrzymać. Okazuje się bowiem, że obaj mają tajemnicę jeszcze sprzed kilku lat, kiedy oboje dopiero wkraczali w świat dorosłości. Kiedy wszystko było łatwiejsze i mogli darzyć się uczuciem. Jednak to było kiedyś. To było inne życie. Teraz Audrey jest z Lorenzo, a ten uważa ją za swoją własność nie stroniąc przy tym od przemocy. Czy Don Salvatore będzie chciał odebrać kuzynowi jego własność? Wychodzi na jaw, że Lorenzo należy do socjopatów, którzy mają problem z zachowaniem odpowiednich norm społecznych. Czy Sal odzyska Audrey? Czy ona będzie chciała do niego wrócić? Do czego posunie się nowy szef mafii, aby odzyskać kobietę, która ma być jego i już? Kto będzie musiał zapłacić swoim życiem za złe decyzje? Czy Sal będzie potrafił zabić ukochaną kobietę po to, aby udowodnić wszystkim, że jest prawdziwym i godnym zaufania szefem mafii? “Syn mafii” zapewni wszystkim czytelniczkom ekstremalne przeżycia.

Kobieta zdjęcie utworzone przez freepik – pl.freepik.com